Apartament, ul. Grzybowska

Grzybowska, Warszawa, mazowieckie

  • 8 000 zł
  • 56 m²
  • 142,86 zł/m²

Zdjęcie

Carina N

Skontaktuj się

Apartament, ul. Grzybowska

Grzybowska, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

8 000 zł

56 m²

142,86 zł/m²

Apartament, ul. Grzybowska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

8 000 zł 56 m² 142,86 zł/m²

Piętro:
5/14
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

5/14

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 8 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 56 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2017 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/14
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona

Wola

Przedstawiam do wynajęcia apartament w ścisłym centrum Warszawy.
Apartament wyposażony jest w we wszystkie sprzęty i meble .

Przestronny apartament zlokalizowany jest w jednej z najbardziej reprezentacyjnych części Śródmieścia, położony w apartamentowcu stylizowanym na współczesną kamienicę. Ulica Grzybowska. (...)

Agent

Carina N

577 025...

577 025 877

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Carina N

577 025...

577 025 877

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl