Apartament, ul. Żupnicza

Żupnicza, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 4 000 zł
  • 46 m²
  • 86,96 zł/m²

Zdjęcie

Adam Rozmysłowsk...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Żupnicza

Żupnicza, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

4 000 zł

46 m²

86,96 zł/m²

Apartament, ul. Żupnicza

Zaktualizowane: 13 maja 2026

4 000 zł 46 m² 86,96 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: LOCO Real Estate, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17206/464/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ROZKŁAD
Mieszkanie dwupokojowe z otwartą kuchnią i tarasem

STANDARD
Mieszkanie świeżo wykończone w wysokim standardzie. Panele na podłodze. W pełni umebowane i wyposażone: sprzęt RTV, lodówko-zamrażarka i zmywarka AMICA, płyta indukcyjna ELECTROUX, piekarnik, mikrofala, zestaw talerzy, garnków, sztućców, pralka Electroux

LOKALIZACJA
Nowe Osiedle na Pradze Południe - ul. (...)

Agent

Adam Rozmysłowski

570 480...

570 480 808

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 480...

570 480 808

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.