Apartament, ul. Przyokopowa

Przyokopowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 7 500 zł
  • 56 m²
  • 133,93 zł/m²

Zdjęcie

Alex Byczkowski

Skontaktuj się

Apartament, ul. Przyokopowa

Przyokopowa, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

7 500 zł

56 m²

133,93 zł/m²

Apartament, ul. Przyokopowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

7 500 zł 56 m² 133,93 zł/m²

Piętro:
3/8
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

3/8

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 56 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/8
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Seven Villas, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 88/16481/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m² położony w prestiżowej Rezydencji Konrad, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, Warsaw Bridge oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wnętrze wykończone zostało w wysokim standardzie z połączeniem nowoczesnego stylu i loftowego charakteru. Duże panoramiczne okna zapewniają doskonałe doświetlenie oraz imponujący widok na centrum Warszawy. (...)

Agent

Alex Byczkowski

501 574...

501 574 004

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Alex Byczkowski