Apartament, ul. Przy Bażantarni
Przy Bażantarni, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
- 699 000 zł
- 43,10 m²
- 16 218,10 zł/m²
Marcin Treter
Skontaktuj się
Apartament, ul. Przy Bażantarni
Przy Bażantarni, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Apartament, ul. Przy Bażantarni
Zaktualizowane: 13 maja 2026
699 000 zł 43,10 m² 16 218,10 zł/m²
5/6
1
2000
tak
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/6Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2000Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 699 000 zł (16 218,10 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 43,10 m², 1 pokój, 1 łazienka
- instalacje: stan dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2000
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 5/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 2,50 m²
- Czynsz: 560 zł
- Wyposażenie: lodówka, płyta gazowa / elektryczna
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: gaz, siła
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: HUB. broker, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 2-MS-hlF5uRXaNa
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Przy Bażantarni, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany, tereny zielone i rekreacyjne, las, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
ZWIĘŹLE I NA TEMAT:
Dobra lokalizacja, charakterystyczny budynek i mieszkanie, które można urządzić dokładnie po swojemu. Jeśli zależy Ci na wygodzie Ursynowa, bliskości metra i zielonym otoczeniu, ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.
LOKALIZACJA:
Przy Bażantarni to jeden z tych adresów na Ursynowie, które po prostu dobrze się wybiera do życia. (...)
731 393...
731 393 938