Apartament, ul. Grzybowska

Grzybowska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 8 900 zł
  • 59 m²
  • 150,85 zł/m²

Zdjęcie

Adrian Polewski

Skontaktuj się

Apartament, ul. Grzybowska

Grzybowska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

8 900 zł

59 m²

150,85 zł/m²

Apartament, ul. Grzybowska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

8 900 zł 59 m² 150,85 zł/m²

Piętro:
4/8
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

4/8

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 8 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: marzec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/8
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: bez okna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2900/19413/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w centrum Warszawy. Budynek wyposażony jest w recepcję, ochronę oraz monitoring, zapewniające komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym!

Na powierzchnię składają się:Salon z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnianą i wyjściem na balkon. (...)

Agent

Adrian Polewski

574 388...

574 388 455

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości