Mieszkanie, ul. Czumy
Czumy, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- 673 000 zł
- 49,95 m²
- 13 473,47 zł/m²
Renata Snarska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Czumy
Czumy, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Czumy
Zaktualizowane: 20 maja 2026
673 000 zł 49,95 m² 13 473,47 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
1/9
2
1978
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
1/9Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1978Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 673 000 zł (13 473,47 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49,95 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1978
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/9
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Źródło: biuro nieruchomości: LECH NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 57200/4508/OMS
Opis nieruchomości
Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy.
Blok zacisznie położony w otoczeniu zieleni, bardzo blisko do parku Górczewska.
Na powierzchnię mieszkania składa się:
- 2 pokoje,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka,
-oddzielne wc,
- przedpokój.
Okna na północ i południe.
Dodatkowo balkon oraz piwnica. (...)
795 327...
795 327 829