Mieszkanie, ul. Rozłogi
Rozłogi, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- 839 000 zł
- 58 m²
- 14 465,52 zł/m²
BIURO PIÓREK HOU...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Rozłogi
Rozłogi, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Rozłogi
Zaktualizowane: 20 maja 2026
839 000 zł 58 m² 14 465,52 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
3
1977
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1977Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 839 000 zł (14 465,52 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 58 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1977
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 1 000 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: PIÓREK HOUSE, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 86306/6624/OMS
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Rozłogi
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku
Rok budowy: 1977
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:
-salonu z wyjściem na balkon,
-dwóch sypialni,
-oddzielnej, widnej kuchni,
-łazienki,
-przedpokoju.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon (loggia). (...)
730 173...
730 173 007