Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Międzynarodowa, Warszawa, mazowieckie

  • 739 999 zł
  • 48,36 m²
  • 15 301,88 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Miasko...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Międzynarodowa, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

739 999 zł

48,36 m²

15 301,88 zł/m²

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

739 999 zł 48,36 m² 15 301,88 zł/m²

Piętro:
parter/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 739 999 zł (15 301,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48,36 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/10, jednopoziomowe
  • Czynsz: 650 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: N+317570

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Klimatyczne 48 m² na Saskiej Kępie | Zieleń i spokój

-Oferta zawiera realne zdjęcia wraz z wizualizacją mieszkania-

Na sprzedaż oferuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone przy ul. Międzynarodowej, w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Saskiej Kępy.

Lokal znajduje się w zadbanym budynku z windą oraz odnowioną klatką schodową. (...)

Agent

Katarzyna Miaskowska

22 102 31...

22 102 31 10

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Miaskowska

22 102 31...

22 102 31 10

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.