Mieszkanie, ul. Pełczyńskiego
Pełczyńskiego, Górce, Warszawa, mazowieckie
- 797 000 zł
- 50,28 m²
- 15 851,23 zł/m²
Filip Kacperkiew...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pełczyńskiego
Pełczyńskiego, Górce, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pełczyńskiego
Zaktualizowane: 22 maja 2026
797 000 zł 50,28 m² 15 851,23 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/4
2
1999
przynależne na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1999Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 797 000 zł (15 851,23 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 50,28 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 1999
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 765 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Proper Partners, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 949295
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Pełczyńskiego, Górce, Warszawa, Bemowo, mazowieckie
Opis nieruchomości
MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ | UL. PEŁCZYŃSKIEGO 22E | GÓRCE, BEMOWO
To mieszkanie ma w sobie coś rzadkiego - spokój osiedlowego podwórka i jednocześnie Warszawę dosłownie za rogiem. Górce to ta część Bemowa, która przez lata była dobrze skomunikowana, zanim metro M2 w ogóle dotarło do tej dzielnicy. Dziś stacja Metro Bemowo jest zaledwie 10 minut spacerem (ok. (...)
609 283...
609 283 272