Mieszkanie Warszawa

Warszawa, mazowieckie

  • 1 549 300 zł
  • 75,95 m²
  • 20 398,95 zł/m²

Zdjęcie

Bogumiła Kobyłka

Skontaktuj się

Mieszkanie Warszawa

Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 549 300 zł

75,95 m²

20 398,95 zł/m²

Mieszkanie Warszawa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 549 300 zł 75,95 m² 20 398,95 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-16 | 11:00 - 14:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
2/5
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
do wykończenia

Dzień pokazowy

16 maja 2026
od 11:00 do 14:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

2/5

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 549 300 zł (20 398,95 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 75,95 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Dostępne inne oferty

Mokotów - Sielce

Idealny wybór, jeśli szukasz balansu między bliskością centrum a dostępem do wielkich parków. Dzięki tramwajowi dzielnica przestała być "odcięta" od reszty miasta, zachowując przy tym spokój Dolnego Mokotowa.

Mieszkanie 3 pokojowe - 75. (...)

Agent

Bogumiła Kobyłka

570 229...

570 229 020

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 229...

570 229 020

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.