Mieszkanie, ul. Karabeli

Karabeli, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

  • 945 000 zł
  • 79 m²
  • 11 962,03 zł/m²

Zdjęcie

Ada Zagrodzka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Karabeli

Karabeli, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

945 000 zł

79 m²

11 962,03 zł/m²

Mieszkanie, ul. Karabeli

Zaktualizowane: 14 maja 2026

945 000 zł 79 m² 11 962,03 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 79 m² (78,80 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 600 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prezentujemy przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 78,8 m2 zlokalizowane na Warszawski Bemowie, przy ul. Karabeli. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla osób, które cenią sobie przestrzeń i bliskość zieleni.

Głównymi atutami nieruchomości są: funkcjonalny rozkład mieszkanie, dwustronna ekspozycja, zielone otoczenie.

MIESZKANIE:

Na pow. (...)

Agent

Ada Zagrodzka

882 417...

882 417 611

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

882 417...

882 417 611

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.