Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Skarbka z Gór, Warszawa, mazowieckie

  • 2 500 zł
  • 56,20 m²
  • 44,48 zł/m²

Zdjęcie

Sławomir Niski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Skarbka z Gór, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

2 500 zł

56,20 m²

44,48 zł/m²

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Zaktualizowane: 14 maja 2026

2 500 zł 56,20 m² 44,48 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 500 zł

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 56,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 2007
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 664 zł, kaucja: 3 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: PETRA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PN676020

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 56m2 na Białołęce - ul. Skarbka z Gór 21.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi (18+13,5m), winnej kuchni (10m) otwartej na salon, łazienki z Wc, wanną i pralką (4m). Balkonu (4,5m) na str. zachodnią. Duża Garderoba w holu.
Umeblowane minimalistyczne - jak na zdjęciach w kuchni kpl AGD ze zmywarką.
Cicha, dogodna lokalizacja, dobra komunikacja. (...)

Agent

Sławomir Niski

602 281...

602 281 237

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.