Apartament, ul. Kompanii AK Goplana

Kompanii AK Goplana, Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • 760 000 zł
  • 40 m²
  • 19 000 zł/m²

Zdjęcie

Renata Tarachuls...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Kompanii AK Goplana

Kompanii AK Goplana, Ursus, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

760 000 zł

40 m²

19 000 zł/m²

Apartament, ul. Kompanii AK Goplana

Zaktualizowane: 13 maja 2026

760 000 zł 40 m² 19 000 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/7
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/7

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 760 000 zł (19 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ursus - Szamoty. W najbliższej okolicy liczne sklepy, Biedronka, Castorama, restauracje, 1km do centrum handlowego "Factory Ursus", stacja kolejki WKD "Ursus Północny" 800m

Czynsz do administracji budynku 600 PLN
Rok budowy 2024 r. (...)

Agent

Renata Tarachulska

501 537...

501 537 637

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Renata Tarachulska

501 537...

501 537 637

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl