Mieszkanie, ul. Lęborska

Lęborska, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie

  • 3 750 zł
  • 49,40 m²
  • 75,91 zł/m²

Zdjęcie

Inna Bondar

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lęborska

Lęborska, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
10 maja 2026

3 750 zł

49,40 m²

75,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lęborska

Zaktualizowane: 10 maja 2026

3 750 zł 49,40 m² 75,91 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
6/16
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

6/16

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 750 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 49,40 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2007
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/16, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 770 zł, kaucja: 4 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: LARES ESTATES, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 581064

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m² z balkonem o powierzchni 4 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie przy ul. Lęborska 8, na 6. piętrze w budynku wielorodzinnym z windą.

Układ pomieszczeń:
Mieszkanie składa się z 1 sypialni, aneksu kuchennego, łazienki oraz części komunikacyjnej. Lokal jest funkcjonalny, jasny i wyposażony w sprzęt AGD, również są zmywarka i suszarka. (...)