Mieszkanie

Boya-Żeleńskiego, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 2 380 000 zł
  • 80 m²
  • 29 750 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Zamorska-Łaz...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Boya-Żeleńskiego, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
2 maja 2026

2 380 000 zł

80 m²

29 750 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 2 maja 2026

2 380 000 zł 80 m² 29 750 zł/m²

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1948
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1948

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 380 000 zł (29 750 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 80 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1948
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 1 410 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 98,08 kWh/m² na rok; końcową (EK): 86,07 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 86,24 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,01 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: EWA ZAMORSKA, zaktualizowane: 02.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 962950

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Modernistyczny pięciopiętrowy dom mieszkalny stoi pomiędzy Łazienkami Królewskimi a Polem Mokotowskim, przy ulicy Boya-Żeleńskiego.

Jak na spacer to do Łazienek Królewskich, a jak na rower to na Pole Mokotowskie.