Mieszkanie, ul. Żupnicza

Żupnicza, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 1 140 000 zł
  • 66,50 m²
  • 17 142,86 zł/m²

Zdjęcie

Igor Romanowski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Żupnicza

Żupnicza, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 140 000 zł

66,50 m²

17 142,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Żupnicza

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 140 000 zł 66,50 m² 17 142,86 zł/m²

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 140 000 zł (17 142,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 66,50 m² (63,67 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (10,27 m²)
  • Czynsz: 434 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,67 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do wprowadzenia od zaraz.
To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów. (...)

Agent

Igor Romanowski

735 130...

735 130 749

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości