Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Cybernetyki, Warszawa, mazowieckie

  • 3 800 zł
  • 53 m²
  • 71,70 zł/m²

Zdjęcie

Olga Starchyk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Cybernetyki, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

3 800 zł

53 m²

71,70 zł/m²

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Zaktualizowane: 21 maja 2026

3 800 zł 53 m² 71,70 zł/m²

Piętro:
1/11
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

1/11

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 800 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 53 m², 2 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/11, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: TopBrokers.pl, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ARE#706612

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53m2, piętro 1/11 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Cybernetyki, Mokotów Służewiec.

Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Cena: 3800 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg zużycia. Kaucja 4800 zł.

Wygodna lokalizacja, w okolicy liczne sklepy i punkty usługowe, przedszkole, szkoła, klub fitness, popularne CH Galeria Mokotów (m.in. kino). (...)

Agent

Olga Starchyk

530 624...

530 624 682

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 624...