Apartament, ul. Marywilska
Marywilska, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
- 500 000 zł
- 26 m²
- 19 230,77 zł/m²
Sebastian Anikie...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Marywilska
Marywilska, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Apartament, ul. Marywilska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
500 000 zł 26 m² 19 230,77 zł/m²
1/5
1
2026
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/5Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 500 000 zł (19 230,77 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: lipiec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 26 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 400 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: "ESTATE PLACE", zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 447952
Lokalizacja
- Adres: Marywilska, Białołęka, Warszawa, Białołęka, mazowieckie
Opis nieruchomości
Nieruchomość w stanie deweloperskim w inwestycji Miasto Moje przy ul. Marywilskiej w Warszawie - idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnej przestrzeni w rozwijającej się części Białołęki, z doskonałym dostępem do komunikacji, usług i szybkiego dojazdu do centrum.
Zdjęcia prezentują przykładowe wizualizacje aranżacji - mają one charakter inspiracyjny i przedstawiają potencjał mieszkania. Proszę mieć na uwadze, że nie odzwierciedlają one jego aktualnego stanu. (...)