Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Nowogrodzka, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 2 790 zł
  • 38,99 m²
  • 71,56 zł/m²

Zdjęcie

Marek Kieczeń

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Nowogrodzka, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

2 790 zł

38,99 m²

71,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

2 790 zł 38,99 m² 71,56 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 790 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 38,99 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1899
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7697/3685/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia, atrakcyjne 39 m2 mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 19.
Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Mieszkanie po odświeżeniu.
Wysokość 3,6 m, duże okna.
Pierwsze piętro w trzypiętrowej kamienicy utrzymanej dobrym stanie. Czysta klatka schodowa.

Budynek zlokalizowany tuż przy Hotelu "Novotel" w odległości 100 m od ul. Marszałkowskiej, 500 metrów od Placu Trzech Krzyży - w samym sercu Warszawy. (...)

Agent

Marek Kieczeń

730 900...

730 900 889

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.