Apartament, ul. Kolejowa
Kolejowa, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 5 500 zł
- 59 m²
- 93,22 zł/m²
Tomasz Radomski
Skontaktuj się
Apartament, ul. Kolejowa
Kolejowa, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Apartament, ul. Kolejowa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
5 500 zł 59 m² 93,22 zł/m²
2/6
3
tak
wysoki standard
6 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
2/6Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
6 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 5 500 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: osoby pracujące
- Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (4 m²)
- Opłaty uzupełniające: 150 zł, kaucja: 6 000 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Creative Grupa, zaktualizowane: 15.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Kolejowa, Wola, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe, łąka
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: restauracja, kawiarnia, pub, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, dworzec kolejowy, parking
Opis nieruchomości
Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu!