Kawalerka Warszawa
Warszawa, mazowieckie
- 449 000 zł
- 27,75 m²
- 16 180,18 zł/m²
Aneta Dobosz
Skontaktuj się
Kawalerka Warszawa
Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Kawalerka Warszawa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
449 000 zł 27,75 m² 16 180,18 zł/m²
1/4
1
-
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 449 000 zł (16 180,18 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 27,75 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: MDP Partners, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 983856
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wawer Anin, Warszawa, Wawer, mazowieckie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
MDP Partners prezentuje wyjątkową kawalerkę po generalnym remoncie, położoną w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych części Warszawy Aninie.
Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 27,75 m², urządzone w nowoczesnym, eleganckim stylu. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby było jednocześnie estetyczne, funkcjonalne i przyjemne w codziennym życiu. (...)
531 620...
531 620 270