Mieszkanie, ul. Książkowa
Książkowa, Nowodworska, Warszawa, mazowieckie
- 570 000 zł
- 38,10 m²
- 14 960,63 zł/m²
Piotr Drosio
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Książkowa
Książkowa, Nowodworska, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Książkowa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
570 000 zł 38,10 m² 14 960,63 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
parter/3
2
1997
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1997Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 570 000 zł (14 960,63 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: wrzesień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 38,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1997
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
- Czynsz: 860 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz; ogrzewanie: co. z własnej kotłowni
- telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: SZCZĘSNY NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 216
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Książkowa, Nowodworska, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Przytulne mieszkanie na NOWODWORACH, miejsce postojowe w garażu podziemnym, TARAS: 37,2 m2!
- LOKALIZACJA:
Jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy, a zarazem zależy Ci na zielonej i cichej okolicy - to ta oferta jest dla Ciebie!
To bardzo spokojna część Nowodworów, której dużym atutem jest bliskość zielonych terenów wzdłuż Wisły.
Po wyjściu z mieszkania i 15-minutowym spacerze, możemy cieszyć się urokami terenów zielonych. (...)
530 333...
530 333 549
530 333 549