Apartament, ul. Obrzeżna

Obrzeżna, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 3 999 zł
  • 50 m²
  • 79,98 zł/m²

Zdjęcie

Robert Smolarek

Skontaktuj się

Apartament, ul. Obrzeżna

Obrzeżna, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

3 999 zł

50 m²

79,98 zł/m²

Apartament, ul. Obrzeżna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

3 999 zł 50 m² 79,98 zł/m²

Piętro:
10/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
5 000 zł

Piętro:

10/10

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 999 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2016
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 10/10, trójstronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (8 m²)
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 5 000 zł / do uzgodnienia
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukałeś komfortowego mieszkania standardzie Premium?
Ten 50-cio metrowy apartament w nowoczesnym budynku spełni Twoje oczekiwania.
Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, po przeprowadzonym generalnym remoncie będziesz w nim pierwszym Najemca. Znakomicie doświetlone z dużymi oknami, zarazem ciche z widokiem na trzy strony świata. Najwyższa kondygnacja budynku. (...)

Agent

Robert Smolarek

533 321...

533 321 145

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została