Mieszkanie, ul. Sienna
Sienna, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- 2 350 zł
- 30 m²
- 78,33 zł/m²
Danuta Piśko
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Sienna
Sienna, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Sienna
Zaktualizowane: 14 maja 2026
2 350 zł 30 m² 78,33 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/4
1
tak
dobry
3 300 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
3 300 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 350 zł / miesiąc
- Dostępne: do uzgodnienia
- Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 30 m² (29 m² powierzchni użytkowej), 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1989 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: 650 zł, kaucja: 3 300 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości "Szczęśliwy Dom", zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 3/14/05
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Sienna, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
Wynajmę kawalerkę blisko Metra Daszyńskiego.