Mikrokawalerka Warszawa

Bemowo, Warszawa, mazowieckie

  • 1 900 zł
  • 23 m²
  • 82,61 zł/m²

Zdjęcie

Anna

Skontaktuj się

Mikrokawalerka Warszawa

Bemowo, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 900 zł

23 m²

82,61 zł/m²

Mikrokawalerka Warszawa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 900 zł 23 m² 82,61 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 400 zł

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 23 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1993
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, poddasze
  • Opłaty uzupełniające: 500 zł, kaucja: 2 400 zł / do uzgodnienia
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, z oknem
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kawalerka w pobliżu WAT-u i metra Bemowo. Do wynajęcia całkowicie niezależna kawalerka w domu 1-rodzinnym na Bemowie. Wokół spokojna dzielnica domów z ogródkami. Doskonały punkt komunikacyjny - na WAT można dojść spacerem, a do metra jedzie się 5 minut tramwajem. W pobliżu sklepy i apteka. Dla jednej niepalącej osoby bez zwierząt oraz z dobrą znajomością języka polskiego

Agent

Anna

505 557...

505 557 151

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została