Mieszkanie, ul. Zwoleńska

Zwoleńska, Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 699 000 zł
  • 52,18 m²
  • 13 395,94 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Trzcionkow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zwoleńska

Zwoleńska, Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

699 000 zł

52,18 m²

13 395,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zwoleńska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

699 000 zł 52,18 m² 13 395,94 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (13 395,94 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 52,18 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Argali Development, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ZWOL8

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

52M2 / 2 POKOJE / KAMERALNY BUDYNEK / BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA / BEZ PCC / WAWER MIĘDZYLESIE

BUDYNEK

Zwoleńska 90C to nowoczesny, kameralny budynek wielorodzinny z windą o podwyższonym standardzie. Wyróżnia się dopracowaną estetyką zewnętrzną oraz wysokiej jakości częściami wspólnymi. To inwestycja wśród zielonej okolicy, otoczona zabudową jednorodzinną. Budynek składa się z 25 mieszkań.

Inwestycja została już ukończona, mieszkanie gotowe do odbioru. (...)