Mieszkanie, ul. Świętojańska

Świętojańska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 4 500 zł
  • 55 m²
  • 81,82 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Urbanek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Świętojańska, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

4 500 zł

55 m²

81,82 zł/m²

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

4 500 zł 55 m² 81,82 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1953
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Varso Property, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10446/13750/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze).

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie znajdujące się w zabytkowej kamienicy w sercu Starego Miasta vis a vis katedry przy ulicy Świętojańskiej.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

Prezentowane mieszkanie mieści się na 3, ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy. (...)

Agent

Rafał Urbanek

507 747...

507 747 707

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

507 747...

507 747 707

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.