Mikrokawalerka, ul. Koszykowa

Koszykowa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 670 000 zł
  • 22,27 m²
  • 30 085,32 zł/m²

Zdjęcie

Adam Krysiak

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Koszykowa

Koszykowa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

670 000 zł

22,27 m²

30 085,32 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Koszykowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

670 000 zł 22,27 m² 30 085,32 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1910
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1910

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
  • Cena: 670 000 zł (30 085,32 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 22,27 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1910
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, idealną dla inwestorów poszukujących nieruchomości z wysokim potencjałem zwrotu, zarówno pod wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. To także doskonała propozycja dla singli, studentów czy młodych par, którzy pragną stworzyć swoje pierwsze, niepowtarzalne miejsce w tętniącym życiem centrum Warszawy. Nieruchomość oferuje elastyczność aranżacji, pozwalając na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i stylu życia. (...)

Agent

Adam Krysiak

22 326 90...

22 326 90 46

22 326 90 46

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adam Krysiak

22 326 90...

22 326 90 46

22 326 90 46

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adam Krysiak

Zostaw telefon, oddzwonimy