Mieszkanie, ul. Wileńska
Wileńska, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie
- 2 900 zł
- 32 m²
- 90,63 zł/m²
Mariusz Zalewski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wileńska
Wileńska, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wileńska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
2 900 zł 32 m² 90,63 zł/m²
2/7
2
tak
bardzo dobry
3 700 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
2/7Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
3 700 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 900 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Charakterystyka mieszkania: 32 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2002
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/7, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: 800 zł, kaucja: 3 700 zł / 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Prodom Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: Wileńska
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wileńska, Praga-Północ, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw