Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Aleja Niepodległości, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 3 900 zł
  • 43 m²
  • 90,70 zł/m²

Zdjęcie

Iwo Kobylański

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Aleja Niepodległości, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

3 900 zł

43 m²

90,70 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Zaktualizowane: 22 maja 2026

3 900 zł 43 m² 90,70 zł/m²

Piętro:
1/7
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/7

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 43 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: rok budowy: 2006
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/7
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentuję jasne, wysokie i ciche mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych części Mokotowa. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja tuż obok stacji metra, co gwarantuje doskonałą komunikację z resztą Warszawy.

Opis mieszkania:
Mieszkanie o powierzchni 43 m² usytuowane jest na 1. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu z 2006 roku (technologia: cegła). (...)

Agent

Iwo Kobylański

785 850...

785 850 313

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwo Kobylański

785 850...

785 850 313

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl