Mieszkanie Warszawa

Służewiec, Warszawa, mazowieckie

  • 661 300 zł
  • 39,25 m²
  • 16 848,41 zł/m²

Zdjęcie

Bogumiła Kobyłka

Skontaktuj się

Mieszkanie Warszawa

Służewiec, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

661 300 zł

39,25 m²

16 848,41 zł/m²

Mieszkanie Warszawa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

661 300 zł 39,25 m² 16 848,41 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 661 300 zł (16 848,41 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 39,25 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 667 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Mokotów w rejonie Parku Czerniakowskiego to adres dla osób, które nie uznają kompromisów. Unikalna enklawa, która łączy prestiżowe sąsiedztwo z niemal wakacyjnym spokojem, będąc jednocześnie o krok od wszystkiego, co oferuje stolica.

ZAKUP BEZPOŚEDNIO OD DEWELOPERA
BEZ PROWIZJI
BEZ PCC

Mieszkanie 1 pokojowe - 39. (...)

Agent

Bogumiła Kobyłka

570 229...

570 229 020

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 229...

570 229 020

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl