Mieszkanie, ul. Płaskowickiej

Płaskowickiej, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

  • 5 000 zł
  • 89 m²
  • 56,18 zł/m²

Zdjęcie

Marta Nalepa

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Płaskowickiej

Płaskowickiej, Ursynów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

5 000 zł

89 m²

56,18 zł/m²

Mieszkanie, ul. Płaskowickiej

Zaktualizowane: 20 maja 2026

5 000 zł 89 m² 56,18 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
6 500 zł

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

6 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 89 m², 4 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2008 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 1 380 zł, kaucja: 6 500 zł
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: EKSPERCI.pro, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PRO707342

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dostępne od już. Przestronne mieszkanie 4 pokojowe. 3 sypialnie plus salon z aneksem kuchennym i balkonem. Duża łazienka z wanną i WC. Dodatkowe osobne WC.

Właściciel jest gotowy umeblować mieszkanie wg. potrzeb najemcy lub całkowicie usunąć z mieszkania meble.

Można dodatkowo wynająć miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne PLN 300 zł/mc. (...)

Agent

Marta Nalepa

505 433...

505 433 655

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości