Mieszkanie, ul. Meander
Meander, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
- 4 200 zł
- 69 m²
- 60,87 zł/m²
Anna Barej-Ryche...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Meander
Meander, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Meander
Zaktualizowane: 15 maja 2026
4 200 zł 69 m² 60,87 zł/m²
-
3
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
-Liczba pokoi:
3Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 200 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 69 m², 3 pokoje
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1983
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro
- Źródło: biuro nieruchomości: NEST GROUP Sp. z o.o., zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 21/2478/OMW
Lokalizacja
- Adres: Meander, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Jeśli szukasz mieszkania pachnącego nowością i świeżością to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Niedawno zostało wyremontowane i po tym remoncie jeszcze nikt w nim nie mieszkał.
Przepiękne mieszkanie 3-pokojowe na Ursynowie przy ul. Meander
Powierzchnia 68,6m2, 3 piętro w budynku z 2 windami.
Mieszkanie jest umeblowane i niedawno przeszło remont.
Całe wyposażenie jest nowe, nieużywane. (...)