Mieszkanie, ul. Szeligowska
Szeligowska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- 2 750 zł
- 29 m²
- 94,83 zł/m²
Wiktor Król
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Szeligowska
Szeligowska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Szeligowska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
2 750 zł 29 m² 94,83 zł/m²
3/5
1
tak
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 750 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 29 m², 1 pokój, 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 48,33 kWh/m² na rok; końcową (EK): 77,54 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 71,99 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,03 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: En Casa Premium Real Estate, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 9174/1998/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Szeligowska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
Opis nieruchomości
Bemowo / Chrzanów | ul. Szeligowska 35 | Kawalerka | 2x Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Ochrona | Gotowe do wprowadzenia
: Dla kogo?
Idealne dla singla. Dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne wnętrza, komfort i doskonałą komunikację z centrum miasta.
: Lokalizacja?
Bemowo / Chrzanów, nowa inwestycja w prężnie rozwijającej się części miasta. Kilka kroków do stacji Metro Chrzanów (wkrótce otwarcie), niedaleko również znajduje się przystanek autobusowy. (...)