Mikrokawalerka, ul. Wiślicka

Wiślicka, Ochota, Warszawa, mazowieckie

  • 2 899 zł
  • 19 m²
  • 152,58 zł/m²

Zdjęcie

Michał Tomaszews...

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Wiślicka

Wiślicka, Ochota, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 899 zł

19 m²

152,58 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Wiślicka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 899 zł 19 m² 152,58 zł/m²

Piętro:
7/10
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

7/10

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 899 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 19 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: wysoki standard
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 7/10, jednopoziomowe

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bez prowizji

Przytulne mieszkanie o powierzchni 18,5 m² znajduje się na 7. piętrze bloku z cegły. Oferuje pralkę, lodówkę oraz miejskie ogrzewanie. W budynku jest winda, co ułatwia codzienne życie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, co oznacza, że możesz się wprowadzić od razu.

Lokalizacja w dzielnicy Ochota to doskonały wybór. (...)

Agent

Michał Tomaszewski

605 969...

605 969 038

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Tomaszewski

605 969...

605 969 038

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Tomaszewski

Zostaw telefon, oddzwonimy