Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Aleje Jerozolimskie, Ochota, Warszawa, mazowieckie

  • 3 100 000 zł
  • 109 m²
  • 28 440,37 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Gerasz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Aleje Jerozolimskie, Ochota, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

3 100 000 zł

109 m²

28 440,37 zł/m²

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Zaktualizowane: 22 maja 2026

3 100 000 zł 109 m² 28 440,37 zł/m²

Piętro:
1/6
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1911
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/6

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1911

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 3 100 000 zł (28 440,37 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 109 m², 4 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1911 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Geraszek Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 173002

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

UNIKAT: Aleje Jerozolimskie 99 - Rezydencja w Kamienicy Rostkowskiego
Z ogromną przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży wyjątkowego, 4-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej ikonicznych kamienic przedwojennej Warszawy. To propozycja dla konesera, który szuka autentyczności, luksusu i historii w samym sercu stolicy.
Kamienica Rostkowskiego, położona pod prestiżowym adresem Aleje Jerozolimskie 99, to symbol modernistycznej elegancji lat 30. XX wieku. (...)

Agent

Magdalena Geraszek

734 106...

734 106 392

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Geraszek

734 106...

734 106 392

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości