Mieszkanie, ul. Posag 7 Panien
Posag 7 Panien, Ursus, Warszawa, mazowieckie
- 669 000 zł
- 42,33 m²
- 15 804,39 zł/m²
Gabriela Dobrzyn...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Posag 7 Panien
Posag 7 Panien, Ursus, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Mieszkanie, ul. Posag 7 Panien
Zaktualizowane: 17 maja 2026
669 000 zł 42,33 m² 15 804,39 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
5/6
4
2026
w garażu podziemnym
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/6Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 669 000 zł (15 804,39 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
- Charakterystyka mieszkania: 42,33 m², 4 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Dobre.Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 197039
Lokalizacja
- Adres: Posag 7 Panien, Ursus, Warszawa, Ursus, mazowieckie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, metro, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Nowe mieszkania w Ursusie
Bez podatku PCC | 0% Prowizji | Duże rabaty
Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. W otoczeniu nowe budynki z lokalami usługowymi, zapewniające komfort i wygodę na co dzień. (...)
734 433...
734 433 667