Kawalerka, ul. Posag 7 Panien
Posag 7 Panien, Ursus, Warszawa, mazowieckie
- 471 099 zł
- 26,42 m²
- 17 831,15 zł/m²
Gabriela Dobrzyn...
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Posag 7 Panien
Posag 7 Panien, Ursus, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Kawalerka, ul. Posag 7 Panien
Zaktualizowane: 17 maja 2026
471 099 zł 26,42 m² 17 831,15 zł/m²
2/6
1
2026
garaż wolnostojący
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/6Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 471 099 zł (17 831,15 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
- Dostępne: marzec 2027
- Charakterystyka mieszkania: 26,42 m², 1 pokój, 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/6, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Dobre.Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 909625
Lokalizacja
- Adres: Posag 7 Panien, Ursus, Warszawa, Ursus, mazowieckie
- W pobliżu: siłownia
Opis nieruchomości
Nowe mieszkania w Ursusie
Bez podatku PCC | 0% Prowizji | Duże rabaty
Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. W otoczeniu nowe budynki z lokalami usługowymi, zapewniające komfort i wygodę na co dzień. (...)
734 433...
734 433 667