Mieszkanie, ul. Puławska

Puławska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 660 000 zł
  • 31 m²
  • 21 290,32 zł/m²

Zdjęcie

Marta Pacocha

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Puławska

Puławska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

660 000 zł

31 m²

21 290,32 zł/m²

Mieszkanie, ul. Puławska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

660 000 zł 31 m² 21 290,32 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
4/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/6

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 660 000 zł (21 290,32 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 31 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/6
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: bez okna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m² położone na 4. piętrze budynku przy ul. Puławskiej 23 w Warszawie, na granicy Mokotowa i Śródmieścia w pobliżu parku Morskie Oko.
Mieszkanie zostało funkcjonalnie zaaranżowane na dwa pokoje z dawnej kuchni wydzielono małą sypialnię. Kuchnia została przeniesiona i połączona z korytarzem, co pozwoliło uzyskać bardziej przestronną część dzienną, w mieszkaniu znajduje się również pojemna szafa o szerokości 360cm, wykonana na całą szerokość pokoju. (...)

Agent

Marta Pacocha

513 224...

513 224 707

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Pacocha

513 224...

513 224 707

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.