Mieszkanie Warszawa

Włochy, Warszawa, mazowieckie

  • 853 870 zł
  • 68,31 m²
  • 12 499,92 zł/m²

Zdjęcie

Hanna Raj

Skontaktuj się

Mieszkanie Warszawa

Włochy, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

853 870 zł

68,31 m²

12 499,92 zł/m²

Mieszkanie Warszawa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

853 870 zł 68,31 m² 12 499,92 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 853 870 zł (12 499,92 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Dostępne: kwiecień 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 68,31 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/5
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: UNI ESTATES Sp. z o.o, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6693/12014/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bez prowizji Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem Włochy

Bezpłatna konsultacja w językach: PL | UA | RU | ENG

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,31 m² położone na parterze nowoczesnej inwestycji w zielonej części warszawskich Włoch.

Interesuje Cię inna kondygnacja lub mniejszy/większy metraż? W tej samej lokalizacji oferujemy mieszkania o innych powierzchniach. (...)

Agent

Hanna Raj

514 242...

514 242 001

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Hanna Raj

514 242...

514 242 001

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości