Apartament Warszawa

Warszawa, mazowieckie

  • 1 776 602 zł
  • 105 m²
  • 16 920,02 zł/m²

Zdjęcie

Adrian Merchel

Skontaktuj się

Apartament Warszawa

Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 776 602 zł

105 m²

16 920,02 zł/m²

Apartament Warszawa

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 776 602 zł 105 m² 16 920,02 zł/m²

Piętro:
parter/7
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/7

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 776 602 zł (16 920,02 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Dostępne: grudzień 2026
  • Forma własności: własność
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Praga Południe - Kamionek

Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy!
KAMIONEK - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną infrastrukturę, a także idealne miejsce na inwestycję.

ZAKUP BEZPOŚEDNIO OD DEWELOPERA
BEZ PROWIZJI
BEZ PCC

Mieszkanie 4/5 pokojowe - 104,50m2 + OGRÓD 63m2 (dostępne również wyższe piętra)
(dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i (...)

Agent

Adrian Merchel

570 866...

570 866 153

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adrian Merchel

570 866...

570 866 153

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została