Apartament, ul. Ksawerów

Ksawerów, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 4 300 000 zł
  • 159,15 m²
  • 27 249,68 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Kaźmierc...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Ksawerów

Ksawerów, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

4 300 000 zł

159,15 m²

27 249,68 zł/m²

Apartament, ul. Ksawerów

Zaktualizowane: 20 maja 2026

4 300 000 zł 159,15 m² 27 249,68 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 4 300 000 zł (27 249,68 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 159,15 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3
  • Czynsz: 1 800 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3213/19413/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Apartament premium w stanie deweloperskim | Rezydencja Ksawerów | Mokotów

Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 157,8 m², położony w prestiżowej inwestycji Rezydencja Ksawerów przy ul. Ksawerów 1 na warszawskim Mokotowie. (...)

Agent

Ewelina Kaźmierczak

536 483...

536 483 926

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewelina Kaźmierczak

536 483...

536 483 926

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Ewelina Kaźmierczak

536 483...

536 483 926

Zostaw telefon, oddzwonimy

Zostaw telefon, oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień