Apartament, ul. Pod Lipą

Pod Lipą, Kabaty, Warszawa, mazowieckie

  • 6 500 zł
  • 106 m²
  • 61,32 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Friede...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Pod Lipą

Pod Lipą, Kabaty, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

6 500 zł

106 m²

61,32 zł/m²

Apartament, ul. Pod Lipą

Zaktualizowane: 19 maja 2026

6 500 zł 106 m² 61,32 zł/m²

Piętro:
1
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

1

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 106 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1995
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: PRIME LOCATION, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4125/4195/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

4 pokoje przy Lesie Kabackim idealne miejsce dla rodziny, która chce mieszkać wygodnie i blisko natury.
Szukasz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny, w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta?

To 106-metrowe mieszkanie przy Lesie Kabackim łączy komfort codziennego życia z zielonym otoczeniem i świetną komunikacją.
Mieszkanie znajduje się na 1. (...)

Agent

Katarzyna Friedel-Udarov

604 424...

604 424 605

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Friedel-Udarov

604 424...

604 424 605

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl