Ogłoszenie archiwalne

Apartament, Aleja Rzeczypospolitej

Aleja Rzeczypospolitej, Miasteczko Wilanów, Warszawa, mazowieckie

  • 7 200 zł
  • 104,18 m²
  • 69,11 zł/m²

Apartament, Aleja Rzeczypospolitej

zaktualizowane:
6 maja 2026

7 200 zł

104,18 m²

69,11 zł/m²

Apartament, Aleja Rzeczypospolitej

Zaktualizowane: 6 maja 2026

7 200 zł 104,18 m² 69,11 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 104,18 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: REALS Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 41966/3376/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

4 pokoje, Miasteczko Wilanów, garaż, klimatyzacja | 104,18 m²

Oferta dla osób bez zwierząt.

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 104,18 m², zlokalizowane przy Al. Rzeczypospolitej.
Lokal położony jest na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. (...)

Kontakt

Agent

Elżbieta Surmacz

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Surmacz

Pełna oferta agenta