Mieszkanie, ul. Lizbońska

Lizbońska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 759 000 zł
  • 48,60 m²
  • 15 617,28 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Bogacz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lizbońska

Lizbońska, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

759 000 zł

48,60 m²

15 617,28 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lizbońska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

759 000 zł 48,60 m² 15 617,28 zł/m²

Piętro:
8/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1974
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

8/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1974

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 759 000 zł (15 617,28 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48,60 m² (46,90 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1974
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (1,90 m²)
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SMSOZU488

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnią 46,9 m², piwnicą 1,7 m², o łącznej powierzchni 48,6 m², dodatkowo loggia ok. 1,9 m², zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Pragi-Południe, na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest jasne i słoneczne, znajduje się na wysokim 8 piętrze w 10-cio piętrowym budynku, co gwarantuje niczym niezakłócony widok na okolicę. (...)

Agent

Marcin Bogacz

699 585...

699 585 798

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Bogacz

699 585...

699 585 798

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl