Mieszkanie, ul. Karowa

Karowa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 7 000 zł
  • 77 m²
  • 90,91 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Kaspr...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Karowa

Karowa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
10 maja 2026

7 000 zł

77 m²

90,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Karowa

Zaktualizowane: 10 maja 2026

7 000 zł 77 m² 90,91 zł/m²

Piętro:
6/8
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
10 000 zł

Piętro:

6/8

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

10 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 77 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 10 000 zł
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Empire Nieruchomosci, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ERE549892

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 77 m², położony na 6 piętrze prestiżowego budynku przy ul. Karowej 18A jednej z najbardziej klimatycznych i reprezentacyjnych lokalizacji Warszawy.
To propozycja dla osób, które szukają mieszkania z charakterem miejsca z historią, elegancją i atmosferą dawnej Warszawy, jakiej praktycznie nie da się dziś znaleźć we współczesnych inwestycjach
. (...)

Agent

Aleksandra Kasprzak

728 357...

728 357 323

728 357 323

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość