Apartament, ul. Leszczyńska

Leszczyńska, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

  • 13 665 zł
  • 72 m²
  • 189,79 zł/m²

Zdjęcie

Kacper Kuc

Skontaktuj się

Apartament, ul. Leszczyńska

Leszczyńska, Powiśle, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

13 665 zł

72 m²

189,79 zł/m²

Apartament, ul. Leszczyńska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

13 665 zł 72 m² 189,79 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 13 665 zł / miesiąc
  • Dostępne: luty 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 72 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Royal Space, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4956/7466/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 71,26 m² zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Apartamenty Elektrownia na warszawskim Powiślu.

LOKALIZACJA
Apartament znajduje się w samym sercu Powiśla jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. To miejsce łączy bliskość ścisłego Centrum z kameralną atmosferą, dużą ilością zieleni oraz przestrzenią do spacerów i rekreacji. (...)

Agent

Kacper Kuc

880 562...

880 562 053

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości