Apartament, ul. Grupy AK Krybar

Grupy AK Krybar, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 6 100 zł
  • 56 m²
  • 108,93 zł/m²

Zdjęcie

Anastasiia Korda...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Grupy AK Krybar

Grupy AK Krybar, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

6 100 zł

56 m²

108,93 zł/m²

Apartament, ul. Grupy AK Krybar

Zaktualizowane: 20 maja 2026

6 100 zł 56 m² 108,93 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
10 000 zł

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

10 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 100 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 56 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2017
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 900 zł, kaucja: 10 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: LARES ESTATES, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 646686

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących luksusowej przestrzeni w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji stolicy Mokotów przy ulicy Grupy AK "Krybar" 3A.

AK Krybar to wyjątkowa część Warszawy, która harmonijnie łączy nowoczesny styl życia z kameralnym charakterem okolicy. To miejsce jest cenione za prestiżową zabudowę, doskonałą komunikację oraz bliskość terenów rekreacyjnych i miejskiej infrastruktury. (...)