Mieszkanie
Kredytowa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- 5 881 zł
- 60 m²
- 98,02 zł/m²
Jolanta Żur
Skontaktuj się
Mieszkanie
Kredytowa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 14 maja 2026
5 881 zł 60 m² 98,02 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/6
3
tak
bardzo dobry
1-krotność czynszu
Zobacz na mapie
Piętro:
3/6Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
1-krotność czynszuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 5 881 zł / miesiąc
- Dostępne: do uzgodnienia
- Preferowani lokatorzy: osoby pracujące
- Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1959
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/6, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (5 m²)
- Opłaty uzupełniające: 700 zł, kaucja: 1-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Arthome, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: AH-MW-144011
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kredytowa, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, rzeka
- cicho
Opis nieruchomości
Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy, z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki.