Mieszkanie, ul. Łojewska

Łojewska, Bródno, Warszawa, mazowieckie

  • 740 000 zł
  • 47 m²
  • 15 744,68 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Nienałtow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Łojewska

Łojewska, Bródno, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

740 000 zł

47 m²

15 744,68 zł/m²

Mieszkanie, ul. Łojewska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

740 000 zł 47 m² 15 744,68 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1973
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1973

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 740 000 zł (15 744,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 47 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1973
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (1 m²), piwnica 4 m²
  • Czynsz: 450 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowe. Umeblowane. Po remoncie. Bez stresu, bez dodatkowych kosztów.
Warszawa Bródno ul. Łojewska 9
47 m² | 3 pokoje | balkon | piwnica
* jasny, przytulny salon ok. 15,5 m² miejsce spotkań i
codziennego życia
* spokojna sypialnia ok. 11 m² do odpoczynku i wyciszenia
* dodatkowy pokój/gabinet ok. 6 m² idealny na pracę lub pokój dziecka
* oddzielna kuchnia wygoda na co dzień
* łazienka + osobne WC
* balkon i (...)

Agent

Sylwia Nienałtowskagóral

794 297...

794 297 619